Zestawy line array

QXL2115 kompaktowy, w pełni uniwersalny dwudrożny system profesjonalnych linii Bi-Amp.

QMSaudio QXL zestaw line array

Łączy w sobie solidne wykończenie, wysoką jakość konstrukcji z maksymalną prostotą konfiguracji oraz zawodowym brzmieniem. QXL2115 może być szybko wdrożony jako system o średniej wadze aplikacji o wysokim współczynniku SPL. Dzięki precyzji i elastycznym możliwościom pokrycia można stosować go w różnych aplikacjach obejmujących system rozproszony, klaster centralny, monitorowanie boczne, wypełnienie w układzie centralnym lub w układzie pionowym, przednie wypełnienie stereo, wypełnienie lub opóźnienie na scenie.

System QXL2115 zapewnia moc, spójność, elastyczność i przewidywalność. Charakteryzuje się przejrzystością oraz precyzją. Stworzony dla bardzo szerokiej gamy przenośnych aplikacji nagłośnieniowych oraz praktycznie wszystkich rodzajów instalacji. Ilość zastosowanych modułów w systemie decyduje o współczynniku pokrycia nagłaśnianej przestrzeni.

QXL2115

Źródło linii QXL2115 można rozmieszczać poziomo lub pionowo, z kątem zasięgu, który jest proporcjonalny do liczby obudów w zestawie (Nx20°). Z drugiej strony rozmieszczeniem pionowym lub poziomym źródło QXL2115 zapewnia kąt asymetryczny 60° (20°/40°). Orientacja obudów w układzie określa asymetryczność dystrybucji, co pozwala na wykorzystanie poziomego pokrycia źródła linii do góry lub do dołu.

QXL218

QXL2115  skonfigurowany został do pracy z subwooferem QXL218 wyposażonym w dwa przetworniki 18″, obudowę typu bass reflex o specjalnej konstrukcji wylotu, który przyczynia się do zmniejszenia turbulencji przy wysokich poziomach SPL oraz zwiększenia wydajności LF.

Przed instalacją, każdą konfigurację systemu można akustycznie i mechanicznie modelować za pomocą układów DSP. Sercem systemu jest platforma dystrybucji zasilania, sygnałów audio i sieci zainstalowana w case ze wzmacniaczami. Dzięki dedykowanej konfiguracji jest to bardzo zaawansowany i precyzyjny system napędowy dla zestawu.